You are here

Plot z obyčejného pletiva

http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7 http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7 http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7 http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7 http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7 http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7 http://www.ploty-hyl.cz/plotova-podezdivka-k7

Plot z obyčejného pletiva je nejpoužívanějším způsobem zabezpečení pozemku. Ohraničí pozemek a tím jasně dává všem najevo, že je pozemek v soukromém vlastnictví. Jeho montáž je rychlá a jednoduchá, zvládnete ji i sami bez pomoci specializované firmy, která takové montáže provádí. Samotné pletivo je náchylné k narušení vlivem zarůstající trávy, která mu způsobuje korozi. Taky psi, kteří se potulují kolem vašeho pozemku, se snaží vydolovat díru pod plotem a tím jej docela zničí. Těchto narušitelů pletiva se můžete lehce zbavit, když pod plot uděláte betonovou podezdívku z dílců. Tráva pak už nebude mít šanci se k pletivu dostat a psi taky ne. Celý plot bude navíc dokonale zpevněn, takže mu vlastně prodloužíte i jeho životnost.

Podezdívka z betonových dílců

Podezdívka z betonových dílců je oproti klasické betonáži levnější a časově méně náročná. Betonová podhrabová deska se jednoduše osadí do terénu a pak již můžete začít se samotnou stavbou plotu. Vyrábí se z kvalitního betonu v mnoha rozměrech a dekorech. Váš plot z pletiva bude dostatečně ochráněn před zarůstající trávou.

Plot z obyčejného pletiva
Ohodnoťte příspěvek
336x280-nocnikosilky7-1429533436.jpg
Top